7 způsobů, jak změním horror ve fajn den

Venku rozčvachtaná břečka, děti přiběhly zablácené od hlavy k patě. Pes tahá po kuchyni rozkousanou bačkoru. Vánočka je spálená. Venku prší. Manžel slzí a pokašlává. Prostě nic moc den.

Jdeme si zlepšit náladu:

  1. Úsměv. Vytáhnout koutky proti gravitaci a pobaveně nakrčit čelo. Svět prostě není tak zlý, když ho prozáříme úsměvem.
  2. Pochvala. „Tak krásný bláto, to se jen tak nevidí. Pračka už se těší“. Když k tomu udržíme úsměv, bude odměnou radostný výraz dětí. Svět není tak zlý, když se děti radují.
  3. Psovi dám i tu druhou bačkoru. Dárky pro jednonohého piráta skladovat nebudu. Ostatně piráty má na starost Santa a Ježíšek, já vyřeším radost a zábavu pro našeho psa.
  4. Vyrazíme nakrmit ptáčky do parku. Děti už uschly, pes se rád proběhne – a spálená vánočka má najednou desítky opeřených ctitelů. No kdy se někdo takhle radoval z mojí připálené vánočky?
  5. Prší? Nádhera – mám jasný důvod vyrazit také do nákupního centra. Kávička, dortík. A pak si udělám radost dárkem – ten Dior v parfumerii na mne pokukuje už příliš dlouho.
  6. Manželovi dám k čaji štamprli rumu. Mazaně jsem koupila kromě lahvičky Diora také lahvičku rumu Diplomatico. Miláčkovi zazáří oči, a já vím, že až uvidí na své kreditce ceny obou lahviček, nebude remcat.
  7. Vana. Děcka utahaný, spí. Pes utahaný, spí. Manžel léčící se Diplomaticem, spí. Vana, horká voda, pěna.

Když se to tak vezme, mít fajn den je vlastně snadné.

Líbilo? Díky za like a sdílení!

PS: A když se cítím tlustá, použiju skvělou dietu pro zhubnutí 😀

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.