Vyzkoušela jsem za vás: tavná tužka

A máme tu další příspěvek ze série vychytávek, které jsem za vás vyzkoušela. Dnes se podíváme na tavnou tužku.

Rozvazující se nitka po dokončení šperku? Problém, který zažila snad každá koralinka. Ne vždy se podaří zkrotit nitku tak, aby se časem nerozvazovala. Zkrátka, hladká niť a rovný střih nůžkami = riziko časem povoleného uzlíku.

S tavnou tužkou je to jiné. Po použítí se na uzlíku vytvoří maličká ztavená krupička, která neposedný uzlík zastaví. Prostě, mrkněte na video, které jsem pro vás natočila..

I když jsem ze začátku váhala, zda tavnou tužku dostatečně užiji, dnes na ni nedám dopustit. Přiznávám, tento pomocník si právem zaslouží své místo v kufříku. 🙂 Takže, koralinky, pokud také váháte zda si tavnou tužku pořídit, už nemusíte.. Já mám v této volbě již jasno a všem koralinkám mohu jen doporučit. 🙂

A jak jste na tom koralinky vy? Máte také nějakou svoji vychytávku? Napište mi do komentářů nebo na email info@navodyprotebe.cz a pojďme si společně korálkování užít na maximum!

A pokud nevíš jak začít, pojď tvořit se mnou! Ve svém kurzu tě naučím 12 originálních šperků!

Těším se na vás, milé koralinky! Jiřinka

Online kurz Korálkujeme nejen pro radost: Krok za krokem získáte postup na zhotovení 12-ti šperků. Od náramku po náhrdelník, vše v jednom kurzu. Získáte 15 videolekcí s podrobným postupem. Kurzem vás provede zkušená koralinka s 15-ti letou praxí

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.