Víkend a co s načatým večerem…?

Sobota večer. Venku tma. Do tmy na sídlišti občas v okně probikne modré světlo televizní obrazovky.. Možná trávíte sobotní večery u televize podobně. A kdo čekal, že zasednu s kafíčkem k telce i já, hluboce se zmýlil 🙂

Já usedla místo televize ke svému pracovnímu stolu. Připravené nové korálky, které jsem si nedávno koupila, již čekali. Poskládat je do nového vzoru bylo snadné a pak jen vzít jehlu a vše ušít.

Nejdříve jsem došila přívěsek ve tvaru kytičky. Dumala jsem, na co ho zavěsím. Chtěla jsem něco decentního, aby vynikl vzor na přívěsku. Po chvilce přemýšelní mě napadl slabý řetízek. A vida, ono to sedlo 🙂 Krásně k přívěsku pasuje a vypadá to skvěle. Byla jsem spokojená.

A protože jsem z výsledku byla nadšená a chytila tu správnou „korálkovou slinu“ pustila jsem se do náušnic. Ať je to kompletní sada, říkala jsem si 🙂 Hm… nápad dobrý, ale nemám vymyšlený vzor.. Maličko představu jsem měla, ale nebylo to úplně ono. Párkrát jsem musela i párat, dokud jsem nebyla úplně spokojená. Ale to k tomu také patří 🙂 A tak nakonec i náušky jsou na světě 🙂

Tak co koralinky, líbí se Vám sada? Jestli ano vemte si korálky a můžete začít tvořit. Někdy stačí jen nápad a vytvoříte úchvatné šperky.

A pokud nevíte jak začít, stačí se přidat ke mě a spolu to zvládneme 🙂 Povedu vás krok za krokem a společně si vytvoříme 12 nádherných šperků.

Držím pěsti Jiřinka 🙂

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.