Úplatek nebo láska?

„Ten domácí úkol je dneska asi nějak složitý“, pomyslela jsem si při pohledu na zamyšleného synka, sedícího nad sešitem.. Je to 9-ti letý neposeda, a tohle byl docela vzácný úkaz.. 🙂 Až jsem si říkala, že by ty úkoly mohly být složitější častěji.. Ale kdepak úkoly! Honzíka trápilo něco jiného..

„Paní učitelka měla dneska nové šaty.. Byly hezký, ale víš, neměla na krku žádný náhrdelník.. Mamíí, co kdyby jsi něco udělala pro paní učitelku..Já abych jí chtěl udělal radost…“ sklopil Honzík hlavu. „Mám ji rád, i když mi občas dá špatnou známku.. Já vím, že občas zlobím.. Třeba pak paní učitelka přivře oči, až mi zase bude psát poznámku„.

To mě pobavilo.. No není to koumák? Už přemýšlí dopředu… „No, uvidíme, možná to k něčemu bude“ řekla jsem si a zasedla ke svému korálkovému stolku.  Začala jsem tvořit.. Pro paní učitelku k šatům, jsem zvolila veselé barvy. Růžovobílou kombinaci.. Jako čerstvě utržené jahody.. Co říkáte, vypadá to zatím dobře, že?

Použila jsem různé tvary a velkosti korálků..  Valounek , ohňovky, Arcos par Puca, Superduo, TOHO …. a spoustu dalších korálků.

Než bych Vám to tady vše vypsala, měla bych ušitý ještě další přívěsek. 🙂 návod je trošku složitjší, ale nebojte.. Připravuji pro vás návod a videolekce, kde bude vše krok za krokem..

A tady je v celé své kráse

Tak co koralinky, která si bude chtít vytvořit takový překrásný přívěsek?

Přihlašte se do mého 10-ti denního kurzu zdarma, kde se naučíte základy korálkování a můžeme společně tvořit.

Těším se na vás v kurzu zdarma!

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.