Jůů.. Objevila jsem korálkové polštářky :)

Nedávno jsem vyzkoušela nové korálky AVA a KITE, ale to už víte z minulého článku. Tentokrát jsem objevila další korálky, které se jmenují WIBEDUO. Jsou úžasné a vypadají jako malé polštářky. Dávají tak další a další možnosti kombinací.

Tenhle zajímavý tvar totiž dává efektní výsledky. Kde jsou doby, kdy „korálek“ byl prostě jen takový „bonbon“. Prostě korálky jsou s dobou!

Fajn jsou i barevné varianty. Výrobce zvolil širokou paletu barev. Že by tedy tyto korálky barevně „nepasovaly“ k naší dosavadní „klasice“, to opravdu nehrozí.

Ale dost plkání, ukázané platí! Můj první pokus: náhrdelník a náušnice. Kombinace s jinými „atypickými“ korálky má velmi zajímavé výsledky:

Inu, neodolala jsem a přiobjednala jsem pět dalších barev! 🙂 Kromě náušnic a přívěsku, pracuji na náramku. „Polštářkové“ korálky dělají efektní plastický vzor. Zde půvab není pouze v barevné kombinaci, ale i ve skloubení různých tvarů. Mrkněte na video!

Souprava „Shannon“

Tedy rovnice je jednoduchá: Nové korálky + nové nápady = nové šperky. A to je, milé koralinky, hodně parády za pár kaček.

Jak víte, ráda korálkuju u televize, takže čas nemusím počítat. Místo ládování chipsy a čokoládou zaměstnám ruce jinak 🙂

Děláte mi, koralinky, velkou radost. Naše komunita se rozrůstá a jsem fakt ráda, že naše kurzy jedou na plný plyn. Ještě nejsi mezi námi? Je čas to napravit! 🙂

Ať se korálkování daří! Jiřinka

Online kurz Korálkujeme nejen pro radost: Krok za krokem získáte postup na zhotovení 12-ti šperků. Od náramku po náhrdelník, vše v jednom kurzu. Získáte 15 videolekcí s podrobným postupem. Kurzem vás provede zkušená koralinka s 15-ti letou praxí

Komentáře