Indiánské léto, vrať se!

Venku za okny už opadávají ze stromů poslední barevné listy a sluneční paprsky nemají sílu prorazit hustým závojem mlhy.. Tahle rána nemám moc ráda… Sluníčko, kde jsi?

Také vám chybí léto jako mě? Mám ráda teplo, sluníčko nad hlavou a teplé barvy léta.. Proto jsem s radostí přijala nabídku, uháčkovat inndiánskou dutinku pro majitelku indiánské školky. To byla pro mě ta správná výzva! 🙂

Vložila jsem se do práce z vervou, jako indiáni na válečnou výpravu ….  🙂  Namyslet moje vlastní schéma byla radost. A pak jen navléknout návlek a huráá háčkovat!

Byla to radost a proto není divu, když budoucí hrdá majitelka viděla první uháčkovaný kousek dutinky, byla tak unešená a nadšená, že jsem dostala za úkol hned uháčkovat ještě jednu podobnou, pro její kolegyňku 🙂

Dutinky rychle přibývaly, a já se alespoň na chvilku zahřála pohledem na krásné a veselé indiánské barvy..

Také si chcete připomenout indiánské léto, koralinky?

Připojte se ke mě, do mého 10-ti denního kurzu zdarma, kde se naučíte základy korálkování a můžeme společně podobný šperk vytvořit.

Těším se na vás v kurzu zdarma!

Komentáře
 1. Hana Zbranková napsal:

  Dobrý den, plánujeme s dětma indiánský tábor a hledám jak něco pro dotvoření kostýmu, tak jako kreatvní tvoření pro děti.
  Jak moc je taková dutinka náročná? Zvládli bychom to s dětma kolem 8-10 let? Ev. kdybych si ji u Vás objednala pro sebe, jak dlouho dopředu to musí být a kolik orientačně bych si měla připravit? Korálky něco stojí, vím, používám je, ovšem jen na jednoduché tvoření (jednu dobu jsem dělala 3D zvonečky na měděném drátu.-)
  Děkuju Hanka

  • Lenka napsal:

   Dobrý den,
   myslím, že tuto dutinku bohužel děti od 8-10 let nezvládnou. Uháčkování této dutinky mi trvá celkem 12 hodin. Některé kolegynky je háčkují třeba i několik dnů 😞jen pro představu: 4 hodiny navlékám korálky podle mé vlastní nakreslené předlohy a pak ji háčkuji cca 8 hodin 🙂 Takže to je asi pro dětičky tohoto věku nevhodné. Nicméně jsou jiné návody, které by dětičky mohly zvládnout. Např. minerální náramky. Co se týká objednání dutinky, tak stačí 14 dní dopředu a stojí 1300 Kč + 60 Kč doporučené zaslání. Posílám balíček vždy až po připsání peněz na účet. Loni si tuto dutinku pro sebe objednala jedna paní a ještě chtěla jednu pro kolegynku a měla je také na tábor a indánské léto. V případě že by jste tuto dutinku chtěla udělat tak mne neváhejte kontaktovat. Jiřinka 🙂

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.