Tip na dárek, který se bude zaručeně líbit

Jestli máte velkou a početnou rodinu jako já, pořád je co slavit. Narozeniny, svátky, Vánoce, promoce a kdoví co ještě.. 🙂 A ke každé oslavě patří také vhodný dárek. A nakonec, proč neobdarovat někoho jen tak a udělat mu tím radost?

Ve většině případů je ideálním řešením krásný šperk, který udělá radost. 🙂 Když je navíc dělaný s láskou a vložíte do něj i kousek sebe, nemůžete sáhnout vedle.  🙂

Tento rok byl pro mě opravdu náročný, ale hodně mi pomohla i moje milovaná sestřička. Jako poděkování za hlídání mého mladšího synka během roku a letních prázdnin,  jsem ji chtěla udělat radost a vytvořit šperk jen pro ni. Mělo to být překvapení.

Sestra navíc nenosí moc extravagantní a barevné šperky, jako já. Takže šperk musel být decentní a zároveň elegantní. Zvolila jsem tedy modro-bílou kombinaci 3 D trojúhelníku.

Na 3 D trojúhelník jsem použila japonské korálky TOHO a lanko na zavěšení.

Překvapení splnilo účel. Sestra byla nadšená a v práci sklidila velký úspěch. No a já byla nakonec taky úspěšná a překvapená. Hned jsem totiž dostala čtyři objednávky na další 3D trojúhelníky!

Jak se vám líbil můj tip na dárek, Koralinky?

Přihlašte se do mého 10-ti denního kurzu zdarma, kde se naučíte základy korálkování a můžeme začít společně tvořit.

Těším se na vás v kurzu zdarma!

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.